GELİNİN İÇ GİYİMİ

ÖNEMLİ BİR DETAY!

iç giyimEvlilik törenleri ile ilgili herşey çok önemlidir. Özellikle bayanlar için son derece önem verilen gelinlik ve aksesuarlarının seçimi, evlilik hazırlıklarının büyük bir bölümünü kaplar. Bu hazırlıklar içinde dış görünüm kadar (belki de daha fazla) iç görünüm de çok önemlidir.

Evlilik rüyasının olabildiğince romantik bir ortamla ve ateşli başlayabilmesi için çoğu gelin adayı hazırlıklarını yaparken iç çamaşırlarına özel bir önem verir. Gelin adayları; kendilerini iyi ve güvenli hissetmek, problemsiz bir tören yaşayabilmek için tören gecesi giyecekleri iç çamaşırlarına da önem vermelidirler. Bu özel gecede büyüleyici görünmeyi tüm gelin adayları arzular. Düğününüzde giyeceğiniz iç çamaşırına karar verebilmek için öncelikle gelinliğinizin modelini seçmiş olmalısınız. Seçtiğiniz gelinlik modeli, sırtsız ve askısız straplez ise farklı bir iç çamaşırı, kapalı bir model ise farklı bir iç çamaşırı seçmeniz gerekecektir.

İç çamaşırınız gelinliğin dikilmesinden veya satın alınmasından önce alınmalı ve gelinlik provalarınız düğünde kullanacağınız iç çamaşırı ile yapılmalıdır. Bu yapılmazsa farklı bir çamaşır ile prova edilen gelinlik, düğün günü asıl çamaşırınızı giydiğinizde farklılık gösterebilir.

içgiyim 2Düğün gününüzde kullanacağınız iç çamaşırı özenle seçilmiş olmalıdır. Basit bir iç giyim ortamın ve sizin bütün büyünüzü bir anda bozabilir.

Her zaman sütyen, külot ve jartiyerden oluşan "klasik üçlüyü" seçebileceğiniz gibi, omuzları açık bir gelinlik için teddie tipi askısız jartiyerli bir body kullanmanız en uygunu olur.

Maalesef pek çok kadın jartiyerle hayatında ilk kez evlilik günü tanışmaktadır. Tavsiye edilen jartiyeri yaşamınıza normal bir giysi olarak sokmanızdır. Düğün gününüzde kendinize çok daha fazla güvenir ve herşeyi başarabilecek gibi hissedersiniz. Üstelik düğün günü için aldığınız iç çamaşırlarınızı, diğer zamanlarda da ten rengi çoraplarla rahatlıkla giyebilirsiniz.

Yurt dışından ithal olarak gelen ürünlerin dışında, artık İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük illerimizde çok şık üretim yapan yerler de mevcuttur. Buralarda ölçüye göre üretim de söz konusu olabilir.

 

EMAIL LİSTEMİZE KAYIT OLUN