ORGANİZASYON FİRMALARI

DÜĞÜNÜNÜZE MİSAFİR OLUN!

Düğününüz hangi ölçüde ve nerede olursa olsun, sizin benliğinizi yansıtacak farklı, şık bir anı olarak kalmalıdır. Kusursuz bir düğün daveti için de profesyonel bir çalışmanın gerektiğini hepimiz biliriz. Hayatınızın en heyecanlı ve en unutulmaz anlarını dostlarınızla paylaşacağınız kusursuz bir düğün daveti için yardım alabileceğiniz organizasyon firmaları yardımınıza koşuyor. Masa düzenlemesinden sandalye giydirmesine, davetiyeden nikah şekerine, ses - ışık düzeninden çiçeklere kadar her konuda tecrübeli ekipleri ve birbirinden şık, her bütçeye uygun tasarımları ile organizasyon firmaları sizin yükünüzü büyük ölçüde üstünüzden alıyorlar.

organizasyon 01Yıllardır hayal ettiğiniz bir düğün ve detayları... Anı defterleri, yüzük yastıkları, imza için özel kalemler, şekerler, davetiyeler, masa kartları... Sizin önerebileceğiniz veya aklınızda olmayan bir desen, sevdiğiniz bir renk, bir biçim, belki de tamamen sizi yansıtan bir çalışma... Hepsi düğününüzün o unutulmaz anlarını oluşturacak...

Ve bunları da sizin için en özgün tasarımları yaratan organizasyon firmaları üretiyor. Badem şekerleri bembeyaz veya renkli renkli... Saklayabileceğiniz minik kutular, nazar boncukları, gümüş şekerlikler, yapma çiçeklerle kombine edilmiş özgün tasarımlar hatta belki de şık lavanta torbaları. Belki de farklı motiflerde likörlü çikolatalar. Nikah şekeri seçenekleriniz sınırsız... Davetiyelerinizin rengi ve biçimi de düğünün diğer detaylarıyla uyum içinde olmalıdır... Sade veya baskılı motiflerle, yapraklar, kuru çiçekler gibi aksesuarlarla süslü davetiyeler veya baş harflerin işlendiği tasarımlar. Püsküller, inciler, melekler, saten kurdeleli fiyonklar... Deniz kabuğunun içinden çıkan bir davetiye, belki de ferman şeklinde bir davetiye... Davetiye konusunda da neredeyse sınırsızsınız. Organizasyon firmaları; sofra tasarımları, masa kartları gibi diğer tüm düzenlemelerde de bütünün şık detayları beğeninize sunuyorlar.

 

NEDEN ORGANİZASYON FİRMASI?

 organizasyon 02Herşeyi kendinizin yapması da mümkündür. Hatta birçok şeyi daha ucuza halledebileceğinizi de düşünebilirsiniz. Organizasyon firmaları doğal olarak bu işi kar amacıyla yapmaktadırlar. Fakat, her ne kadar sizin işiniz üzerinden kar ediyor olsalar bile, unutmayın ki onlar profesyonel oldukları için, sizin belki de ömrünüzde bir kez iş yapacağınız bir düğün salonu veya bir nikah şekeri firmasıyla onlar devamlı çalışmaktadırlar. Tabii ki onlara verilen fiyatlar da bu nedenle çok daha uygun olmaktadır. Bu nedenle de, hem koşuşturmadan, hem de aynı fiyatlara düğününüzü daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tabii burada hangi organizasyon firması sorusu da sorulmalıdır. İşinde deneyimli, müşteri odaklı, referanslı bir firma seçerek sorunsuz bir düğün yaşayabilirsiniz. Birçok firmada referans olarak verebilecekleri, daha önce gerçekleştirdikleri düğünleri gösteren CD bulunur. Bu CD sayesinde bazı fikirler edinebilirsiniz.

EMAIL LİSTEMİZE KAYIT OLUN